logo

 

 

 

> خانه موزه > رویدادها

رویدادها


موزه مجلس بازگشایی می‌شود

1400/09/23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موزه مجلس شورای اسلامی پس از دو سال تعطیلی به سبب همه‌گیری ویروس کرونا، از هفته آینده بازگشایی می‌شود .
 
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین مسلمی، مدیر موزه مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: با توجه به تغییر وضعیت کرونایی شهر تهران و موافقت ریاست محترم کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، این مجموعه پس از حدود دو سال تعطیلی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۷ بازگشایی می‌شود و شهروندان عزیز هم به صورت انفرادی، هم گروهی می‌توانند از این موزه بازدید نمایند.
 
مدیر موزه مجلس ادامه داد: البته در این مدت که موزه‌ها تعطیل شده بودند، برای همکاران ما تعطیلی معنایی نداشت و کارمندان موزه مجلس شورای اسلامی در طول این دو سال تلاش ویژه‌ای انجام دادند تا بتوانند «تور مجازی» مجلس را در اختیار عموم مردم قرار دهند و این تور مجازی در ماه گذشته رونمایی شد. شهروندانی که شرایط بازدید حضوری از موزه را ندارند، می‌توانند به صورت مجازی به همراه راهنمای صوتی و توضیحات متنی کامل از موزه مجلس با این آدرس https://museum.ical.ir/virtualtour/ بازدید نمایند.
 
در پایان عبدالحسین مسلمی گفت: زمان بازدید از موزه مجلس شورای اسلامی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ - ۱۵ است. شهروندان عزیز جهت بازدید انفرادی می‌بایست با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر به کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس مراجعه نمایند تا توسط همکاران ما، به سمت موزه راهنمایی شوند.
 
جهت بازدید گروهی نیز حداقل سه روز  قبل از زمان بازدید باید هماهنگی لازم جهت پذیرش و حضور راهنمای موزه در کنار گروه بازدید کننده صورت پذیرد.